vypnout

Výběr prádla

Výběr plavek podle typu postavy

Čekání na prosluněné léto je ideální dobou, kdy bychom se měly poohlédnout za plavkami, které podtrhnou přednosti naši siluety a zároveň zamaskují nedokonalosti, které nechceme ukazovat. Vycházíme vstříc ženským potřebám a představujeme Vám stylové návrhy pro čtyři základní typy postav: jablko, obrácený trojúhelník (případně paprika), hruška a přesýpací hodiny.

Čtěte více


Základní rozdělení a druhy dámských plavek

Dělba na plavky jednodílné a dvoudílné je čistě smluvní záležitostí. Protože každý z těchto dvou druhů vystupuje v mnoha odměnách a variacích. Díky tomu si také můžete jednoduše vybrat takové, ve kterých se budete cítit i vypadat nejlépe!

Čtěte více


Plavky na míru Vaší postavě!

Slušivé plavky jsou jistě nezbytným doplňkem pro každou ženu. Jednoduše řečeno - jaké plavky, taková postava! Je to ale vůbec možné? Ovšem. Dobře vybrané plavky dokážou udělat divy s naší siluetou. Dobře vybraný střih, barva a druh tkaniny zajistí, že Vaše přednosti budou přitahovat pohledy ostatních a nedokonalosti zůstanou očím skryty. Jak to ale jednoduše udělat?

Čtěte více


Střihy a typy plavek

Při výběru vhodných plavek, by měla mít každá žena na paměti, že plavky musí padnout stejně dobře jako spodní prádlo. Důležitý je nejen vrchní, ale i spodní díl. Proto se nyní zaměříme na jejich konkrétní představení a podrobný popis, abyste si vybrala model lichotící Vaši postavě, ve kterém budete vypadat skvěle v každé situaci.

Čtěte více


Braffiting (1. díl) - Úvod do brafittingu

Jak se správně změřit pro výběr podprsenky, jak ji správně vybrat, obléknout a jak o podprsenku správně pečovat? Odpovědi a více informací naleznete v tomto článku.

Čtěte více


Braffiting (2. díl) - Nejčastější chyby při výběru podprsenky

Více než 80 % žen nosí špatně padnoucí podprsenku. Nebuďte jednou z nich a vyvarujte se nejčastějším chybám, kterých se ženy při výběru podprsenek dopouští. Přehledný seznam s obrázky Vám chyby přehledně představí.

Čtěte více


Nákup plavek v e-shopu na poslední chvíli

A je to tady! Léto klepe na dveře, odjezd na dovolenou se přiblížil rychleji než jste čekali a nastal problém - nepojedete přece k moři ve starých plavkách. Jenže komu by se chtělo trávit několik hodin běháním po obchodech a sháněním těch správných plavek? Proč to tentokrát nevyzkoušet z pohodlí domova a nakoupit plavky v e-shopu? Vyhnete se tak tlačenicím v obchodě a mnohdy i nervózním a nepříjemným lidem.

Čtěte více


Kvalitní plavky nemusejí pocházet pouze z české výroby

Mnoho lidí si myslí, že kvalitní plavky musí pocházet od českých výrobců. V tomto článku vás přesvědčíme o tom, že i zahraniční značka plavek (konkrétně Marko) je velmi kvalitní a nemusíte se bát při nákupu plavek sáhnout po této značce.

Čtěte více


Výhodný nákup spodního prádla v outletu - pro a proti

Outlet - slovo, které už minimálně jednou slyšel každý z nás. Mezi lidmi má své zastánce i své odpůrce. Řekněme si tedy jaké jsou pro a proti nákupu dámského spodního prádla v outletu, a také pánského spodního prádla v outletu.

Čtěte více


Jak správně sladit kalhotky a podprsenku?

Toť otázka. Opět záleží na vkusu. Existují ženy, ale nutno podotknout že moc jich není, které by z domu nevyšly za předpokladu, že nemají sladěny kalhotky a podprsenku. Ať už barevně, nebo podle materiálu. K hladké podprsence musejí mít hladké kalhotky, k černým kalhotkám jedině černou podprsenku.

Čtěte více


Pánské trenkoslipy vs. klasické trenýrky

Tak jak je to, pánové? Kdo u Vás v boji Pánské trenkoslipy vs. klasické trenýrky zvítězí? Pánské trenkoslipy jsou vlastně něco mezi boxerkami a klasickými trenkami. Jejich střih je volnější než u boxerek, ale upnutější než u trenýrek.

Čtěte více


Máte prsa velikosti A, B, C, D, E nebo F? Poradíme, jak to zjistit.

Správná velikost podprsenky je velmi diskutované téma. Věděla jste, že 80% žen nosí špatnou velikost podprsenky? Pokusíme se Vám nyní vysvětlit jak a co měřit, aby Vám podprsenka perfektně padla. Použijte krejčovský metr.Měření provádíme bez podprsenky. Pokud máte větší a ne tolik pevná ňadra, měřte se v podprsence bez výztuže.

Čtěte více


Nebojte se barevných punčoch ani punčocháčů se vzorem

V posledních letech se módní trendy ubírají směrem k co největší pestrosti barev a vzorů. Stále častěji na ulici vídáme ženy v barevných punčochách. Ty tam jsou doby, kdy se nosily pouze tělové, bílé nebo černé punčochové kalhoty.

Čtěte více


Hlavní funkce dámského sportovního prádla

...jsou jasné. Jednou z nejdůležitějších funkcí dámského sportovního prádla je, aby se v něm žena cítila za všech okolností pohodlně a nesvázaná. Když jdeme cvičit, potřebujeme se na to soustředit a ne při každém pohybu myslet na to, že nás vpravo tlačí kostice od podprsenky a prsa se cvičením celá rozpohybovala.

Čtěte více


Modrá podprsenka jako svatební spodní prádlo? Proč ne

Nevěsta by měla mít ve svatební den na sobě něco nového, něco starého, něco půjčeného, a také něco modrého. Modrá symbolizuje věrnost, lásku a dlouhý život. Spousta nevěst volí modrý podvazek, ukrytý pod šaty. Stejně tak může posloužit i modrá podprsenka.

Čtěte více


Chladné noci vyřeší teplé pyžamo i flanelová noční košile

Co Vás za chladných zimních nocí zahřeje lépe než teplé pyžamo nebo flanelová noční košile. Není lepší volba. Představte si tu romantiku. Horská chata, venku závěje sněhu a Vy relaxujete u zapáleného krbu, V saténovém pyžamu by Vám bylo asi chladno.

Čtěte více


Punčochové zboží do společnosti i do postele

Jak vlastní je Vám svádění partnera? Určitě se shodneme na tom, že občas pro oživení vztahu, není od věci něco takového zkusit. A stačí k tomu velmi málo, dámy. Zakoupit sexy spodní prádlo a ozvláštnit ho třeba samodržícími punčochami, nebo punčochami na podvazky.

Čtěte více


Jak fungují kojící noční košile?

Těhotenství a porod máte zdárně za sebou a nastává období kojení. Přes den Vám slouží k usnadnění kojení kojící podprsenka a vhodně zvolený top pro maximální pohodlí, jenže co v noci? Některé ženy spí v kojící podprsence, ale je i spousta těch, které dávají přednost pohodlné kojící noční košilce.

Čtěte více


Nakupovat dámské podprsenky a kalhotky online v e-shopu můžete bez obav

Přesně tak. V dnešní době není nákup podprsenek a kalhotek online ničím neobvyklým. Právě naopak. Mnoho žen už ani jiným způsobem nenakupuje. Jednak je to rozhodně pohodlnější, neboť se vyhnete frontám v obchodě a u zkušebních kabinek, ale také si můžete v eshopu objednat několik kusů kalhotek a podprsenek najednou a po vyzkoušení ty nevyhovující vrátit zpět.

Čtěte více


Zvolit erotickou košilku s podvazky nebo bez nich?

Pokud uvažujete nad koupí erotické košilky pro potěchu oka i různých jiných orgánu Vašeho partnera, budete muset vyřešit otázku, zda zvolit erotickou košilku s podvazky nebo bez nich.

Čtěte více


Bodystocking - svůdně oblečená/neoblečená

Erotický síťovaný sexy overal. To přesně je bodystocking. Patříte k té hrstce nejodvážnějších žen? Nestydíte se podtrhnout svůj půvab a chcete si při erotických hrátkách zvednout sebevědomí? Pak je bodystocking to pravé pro Vás.

Čtěte více


Jsou víc sexy slipy nebo trenky?

Tak co myslíte pánové, výběrem jakého spodního prádla svojí drahé polovičce nejvíce učarujete?Budou to sexy slipy nebo sexy trenky? Co myslíte? Buďte ujištění, že v prvním případě toto slovní spojení snad ani ženy nebudou schopny vyslovit. Alespoň ve většině případů.

Čtěte více


Je svůdnější saténová nebo krajková košilka?

Zde opět záleží na úhlu pohledu a na vkusu každé ženy, případně jejího partnera. Saténová košilka stejně jako ta krajková má něco do sebe. Satén je velmi pohodlná, splývavá látka působící velmi luxusním dojmem. Krajka je také velmi vzdušná, elastická a příjemná na nošení. Krajkové noční košilky vzbuzují velmi romantický dojem, bývají doplněny kalhotkami typu tanga.

Čtěte více


Dámský outlet - ráj všech spořivých žen

Outlet. Slovo skloňované v poslední době čím dál častěji. Co je to dámský outlet? Jde o dámské zboží minulé kolekce, které musí uvolnit místo nové kolekci. V našem případě jde o dámské spodní prádlo a plavky. Co je ale hlavní výhodou nákupu dámského outletu?

Čtěte více


Silikonová a černá ramínka k podprsence vyřeší každou situaci

Celá řada podprsenek se již vyrábí s odnímatelnými ramínky. A je to jejich obrovská výhoda. Určitě jste už také řešila problém, kdy jste si chtěla obléknout top bez ramínek nebo s tenkými ramínky.

Čtěte více


Výhody nákupu plavek v online obchodě

Také jste vždy řešili nákup plavek několika hodinovým běháním po přeplněných obchodech a obchodních centrech? A ty fronty u zkušebních kabinek. Známe to všichni. Člověka odradí už to pomyšlení. Naštěstí se všemu tomuto dá v dnešní době předejít. Zkuste to letos jinak. V klidu, bez stresu a z pohodlí domova. Nakupte tentokrát plavky v online obchodě.

Čtěte více


Pestrá nabídka dámských plavek ve velikostech XL i XXL

Vyberte si dámské plavky ve velikosti XL a XXL, které Vám budou skvěle sedět a slušet.

Čtěte více


Nákup soupravy dámského spodního prádla se vám může prodražit

Ano, je to tak. Dost často se může stát, že v té nejlepší víře objednáte krásnou soupravu spodního prádla a po rozbalení bohužel zjistíte, že jeden z dílů opravdu vůbec nesedí tak, jak by měl. Objednala jste velikost L, přišla Vám podprsenka v této velikosti - v pořádku, ale kalhotky jsou opravdu velké. Jenže co teď s tím?

Čtěte více


Muži a prádlo Agio Milano neboli vyberte si něco výjimečného

Jaro a léto jsou obdobím, kdy se začínáme více dívat kolem sebe a naši pozornost upoutávají i ty nejmenší detaily oblečení. Velmi výrazným prvkem se proto stává spodní prádlo, které má v těchto měsících větší šanci vykouknout na světlo světa. Začínáme nosit méně svršků, odhalujeme se a chceme ukázat nejen tělo, ale také oblečení, které jsme byli nuceni v zimním období schovávat.

Čtěte více


Typy podprsenek Agio

Představení základních typů podprsenek značky Agio. U každého typu podprsenek Agio jsou navíc uvedeny nejvýraznější zástupci ve formě konkrétních produktů.

Čtěte více


10 základních dílů dámského prádla

Spodní prádlo je faktem života. Jeho nákup ovšem nemusí být nutně úkolem. Přinášíme Vám 10 základních věcí, které každá žena potřebuje ve své zásuvce na spodní prádlo.

Čtěte více


Pohled do historie pánského spodního prádla

O dámském spodním prádle toho bylo napsáno opravdu hodně. Ale jak je to s historií pánského spodního prádla? Kdy se objevilo a jak vlastně vypadalo? A vzpomínáte na úplně první bio spodní prádlo? V Ráji to byl list ze stromu. Lidé se odjakživa zahalovali.

Čtěte více


Může Vám podprsenka zachránit život?

Prostá podprsenka může hrát další mnohem důležitější roli. Jakmile bude technologicky vyspělý přístroj uveden na trh, může být umístěn do podprsenky, kde pomůže s včasnou diagnózou rakoviny prsu.

Čtěte více


Ukažte své nožky

I v chladnějším počasí můžete světu ukázat své nožky. Přinášíme Vám tipy na oblečení vhodné pro Vaše nožky.

Čtěte více


Typy podprsenek

Zjistěte, která podprsenka je pro Vás ta nejvhodnější. V tomto článku Vám představíme 5 nejčastějších typů podprsenek.

Čtěte více


Máte správnou velikost podprsenky?

Najít tu pravou, to je to, oč tu běží. Ideální velikost podprsenky je zásadní nejen kvůli vzhledu, ale i kvůli vašemu zdraví a pohodlí.

Čtěte více


Velký výběr pro velká ňadra

Bílou nebo bílou? Takové možnosti výběru měly ještě donedávna dámy s větším poprsím. Dnes již mohou volit nejen nehynoucí klasiku, ale i výrazné barvy a vzory.

Čtěte více


Kalhotky nebo tanga?

Nejoblíbenější kalhotky jsou ty, které nejsou vidět pod oblečením, a nevíte o nich během nošení. Tomuto požadavku již vyhovuje čím dál více střihů a materiálů spodního prádla.

Čtěte více


Kolik příležitostí, tolik podprsenek

Zkusila jste již muže svádět na sportovní podprsenku? Nebo sportovat v krajkové bez ramínek? Noste každou podprsenku přesně na tu příležitost, pro kterou se hodí nejlépe.

Čtěte více


Jak správně vybrat podprsenku?

Podprsenku nosíte proto, aby vám život usnadňovala, nikoli komplikovala. Toužíte-li po pěkně tvarovaném poprsí, rovných zádech a minimálních úpravách prádla během dne, soustřeďte se na výběr správné velikosti.

Čtěte více


Jak vybrat kojící a těhotenskou podprsenku

Jak vybrat kojící a těhotenskou podprsenku? Obě by měly být určitě pohodlné. V těhotenství je důležité víc než kdy jindy, aby měla Vaše prsa dostatečnou podporu a neztratila tak svůj tvar a pevnost. Během této doby se totiž prsa u většiny žen podstatně zvětší. Zhruba od 4. měsíce by měla mít těhotenskou podprsenku každá žena.

Čtěte více


Nakupovat outlet plavky není ostuda

Co je to vlastně outlet? Jedná se o značkové zboží pocházející z předešlé kolekce. A týká se i plavek. Světové trendy v módě se k nám dostávají s určitým zpožděním, proto můžeme říct, že takovéto zboží je u nás stále in. Za zmínku rozhodně stojí markantní rozdíl v ceně. Proč se tedy stydět nakupovat outlet plavky?

Čtěte více


Kombinujte barevné plavkové podprsenky s černým plavkovým spodkem

Jak docílit toho, že se budete na pláži nebo na koupališti cítit jedinečně a originálně? Chtěla byste letos vymyslet něco nového a neotřelého? Pak zkuste zkombinovat barevnou plavkovou podprsenku s černým plavkovým spodkem.

Čtěte více


Gwinner = sport plavky pro aktivní ženy

Gwinner jsou sport plavky pro každou aktivní ženu. Jak už jejich popis napovídá, jedná se o typ plavek určených k různým sportovním aktivitám ve vodě i mimo ni, ale svoji službu splní i při běžném použití.

Čtěte více