vypnout

Vánoční přání a SMS

Vánoční přání jsou pro Vánoce stejně charakteristickým rysem, jako vánoční dárky. Stejně, jako dárkem, dáváte i vánočním přáním druhému člověku najevo, že si jej vážíte a že vám na něm záleží. V dnešní době jsou na ústupu vánoční přání formou pohlednic a klasických dopisů, ale o to víc lidé využívají vánoční SMS přání. Ta mají několik výhod. Především je to rychlost dodání. SMS vánoční přání jsou totiž doručena již během několika vteřin od odeslání, takže můžete odeslání vánočního přání přesně načasovat na Štědrý den. Navíc je napsání a odeslání vánočního přání prostřednictví SMS levnější a rychlejší, takže vám zbude více času a peněz na nákup vánočních dárků.

V našem životě existují lidé, kterým zasíláme vánoční přání (ať již klasické či formou SMS) každý rok po dobu několika desetiletí. Zasílat každý rok stejné přání by nechtěl žádný z nás. Proto vám přinášíme pestrý výběr různých Vánočních přání, která potěší i rozesmějí.

Jednotlivá vánoční přání můžete svým známým a příbuzných zaslat SMS zprávou, e-mailem, ale také na nějakém krásném pohledu s vánoční tématikou.

Vybraná vánoční přání:

Vločka se k vločce sklání, přináší Tvé tajné přání, nechť splní se Tvůj sen a každičký den je plný těchto vloček. Krásný Štědrý den a veselé Vánoce!

Bohatý stůl, výtečnou rybu, sváteční večeři, co nemá chybu. Hromadu dárků, co srdce pohladí, rodinu, přátele, jež nikdy nezradí.

Každý si svůj sen tiše sní, já jsem skřítek vánoční. Sny Tvé i přání znám, sněhovou vločku posílám. Zastudí Tě na čele a zašeptá .. ŠŤASTNÉ A VESELÉÉÉ!

Večer plný překvapení, pocit, který jindy není, dobré jídlo do bříška, bohatého Ježíška. Tohle všechno na vánoce, hodně zdraví v novém roce.

Co to cinká, co to voní, kouzlo Vánoc jako vloni. Salát, řízky, vínečko, ať přibereš kilečko. Krásné Vánoce přeje...

Zobrazit více vánočních přání