vypnout

Typy podprsenek Agio

MAGIC UP

Podprsenky Magic up mají speciální gelovou výztuhu, která se díky tělesné teplotě dobře přizpůsobí tvaru prsou. Výztuha je lehoučká a nepřekáží v pohybu. Vlastně ani nepocítíte její přítomnost v podprsence. Tato technologie dovoluje perfektně vymodelovat a zvednout poprsí, aniž by bylo nepěkně utlačováno. Tento typ podprsenky je velmi dobře propracován a je to jeden z nejlepších modelů značky Agio. I když je tento typ nejvhodnější pro ženy s menším poprsím, těší se velkou oblibou i mezi ženami s většími ňadry. Tento typ podprsenky je vhodný pro ženy, které touží po lepší modelaci dekoltu, ale nechtějí upustit od maximálního komfortu.

Podprsenka Agio DB-9106 Magic-Up Podprsenka Agio DB-9107 Magic-Up

AGIO DB-9123 Magic Up AGIO DB-9124 Magic Up

SMART MEMORY PUSH UP

Značka Agio jako první uvedla na trh podprsenku, která s Vámi kompletně splyne. Smart Memory Push Up je vyrobena z moderní pěny, která okamžitě reaguje na teplotu Vašeho těla, a podle toho se vytvaruje a zkopíruje aktuální tvar Vašeho poprsí. Díky tomu Vám podprsenka padne v každé situaci. Tato paměťová pěna je velmi příjemná na dotek a při kontaktu s pokožkou se ihned tvaruje do potřebného tvaru. Nošení takové podprsenky je neobvykle pohodlné. Díky zavedení této technologie se značka Agio stala jedničkou na trhu v oboru „inteligentního prádla", která reaguje na potřeby ženského těla.

Tento typ podprsenky je vhodný pro ženy moderní, vynalézavé a ty, které chtějí krásně vymodelovat svůj dekolt.

Podprsenka Agio DB-9122 Memory Push-Up

PUSH UP

Tento typ podprsenky jednoduše zvedá, tvaruje a opticky zvětšuje poprsí. To vše díky vnitřním vycpávkám. Ty jsou buď pevně uložené v košíčku, nebo je lze vyjmout.

Tento typ podprsenky se nejlépe hodí pro ženy s rozdílnými proporcemi prsou (jednu vycpávku lze vyjmout, druhou ponechat).

Podprsenka Agio DB-9125 Push-Up

TRIPLE PUSH UP

Triple Push Up je moderní typ podprsenky. Podprsenka je lehká a pohodlná. Má trojitou výztuhu, která je pevná a bezkompromisně vytlačuje poprsí směrem nahoru. Snadno tak vytvoří plný dekolt kulatého tvaru, který na první pohled zaujme. Tento model má všechny vlastnosti klasické push up podprsenky, navíc má tuto „maxi" výztuhu. Triple Push Up se nejvíce hodí pro ženy s menším poprsím, které sní o neodolatelně svůdném a větším dekoltu.

Podprsenka Agio DB-9121 Triple Push-Up Tripple push-up

Agio DB-9120 Triple Push-up

BASIC KOLEKCE - podprsenky

Basic (základní) kolekce značky Agio se skládá z nejoblíbenějších podprsenek různých střihů. Tyto podprsenky se vyrábějí v základních barevných variantách: černá, bílá, béžová a šedá.

Podprsenky jsou typu Push-Up, anebo Vyztužené.

Push-Up podprsenky z Basic kolekce jsou hladké, mají odnímatelné vycpávky. Liší se materiálovým složením, které je vždy maximálně příjemné na dotek i během nošení. Podprsenky mají většinou kombinované zapínání (na zádech i mezi košíčky).

Push-Up podprsenka z bavlny je přirozeně šetrná k pokožce:

Podprsenka Agio DB-915 Push-Up Podprsenka Agio DB-914 Push-Up

Vyztužené podprsenky mají pevně tvarované košíčky, které dobře drží tvar prsou a dodávají ňadrům plnější vzhled. Výztuha není odnímatelná.

Podprsenka Agio DB-912 Vyztužená

Tyto podprsenky jsou velmi oblíbené mezi všemi ženami. Hodí se pro malé, střední i větší poprsí. Jsou pohodlné, hladké, perfektně se hodí pod přiléhavé oblečení, ale také pro aktivní sport.

Basic kolekce zahrnuje také různé druhy kalhotek, které Vás oslní svým střihem i perfektním provedením.

Modely z této kolekce jsou vyráběny z bavlny nebo nylonu. Tyto tkaniny jsou známé svými vynikajícími vlastnostmi. Dobře se přizpůsobí, absorbují vlhkost a nedráždí pokožku.

KALHOTKYTANGA

Ke všem těmto modelům podprsenek doporučujeme vybrat také kalhotky značky Agio. Kalhotky mají různé střihy, ale stejné designy jako podprsenky. Jsou vyráběny ze stejných tkanin. Velmi dobře padnou a poskytují maximální pohodlí během nošení.

Basic i Fashion kolekce zahrnují také různé druhy kalhotek.

Klasické kalhotky mají nejčastěji střih bikiny, který se vyznačuje nižším pasem a úzkými boky. Jednotlivé druhy kalhotek bikiny se liší svými rozměry. Můžete si vybrat z vyššího nebo nižšího sedu. Bikiny jsou velmi pohodlné a krásně zvýrazní Vaše křivky.

Patří sem i kalhotky klasického střihu nebo kraťásky. Všechny tyto modely jsou vyráběny ze stejných tkanin jako podprsenky. Poskytnou Vám plný komfort a budou stejně šetrné k pokožce jako podprsenka.

Značka Agio nezapomíná ani na tanga, která jsou velmi oblíbená mezi ženami všech věkových kategorii. Tato tanga mají úzké střihy, které dobře padnou. Díky tomuto střihu jsou taktéž téměř neviditelná pod oblečením.

Kalhotky značky Agio se hodí pro každodenní i občasné nošení. Potěší Vás jejich design a stylové provedení.

Kalhotky Agio Tanga Agio

NOČNÍ KOŠILKY

AGIO Milano nabízí do kompletu i noční košilky:

Noční košilka AGIO DK-383 Noční košilka AGIO DK-384 Noční košilka AGIO DK-385