vypnout

5 typů podprsenek, které Vás uchvátí!

Módní diktatura je už minulostí! Nyní jsou to ženy, kdo určuje, co bude moderní.
Obzvláště tehdy, kdy krása a pohodlí musí jít ruku v ruce - tak, jako v případě spodního prádla.
V této oblasti máme totiž jasně stanovené požadavky. Konec zařezávajícím se ramínkům, rudým otlakům od kostic, ňadrům hrnoucím se do podpaží a vytékajícím z košíčků.
Zvětšující vycpávky nejsou pro většinu tak důležité, jako dobře vymodelovaný dekolt. Vsázíme na praktické podprsenky, které nás nebudou otravovat a dostávat do úzkých v průběhu celého dne, nabitého různorodými aktivitami.

V zóně spodního prádla nastupuje velká změna trendů. Výrobci vyslyšeli prosby svých zákaznic a rozhodli se nabídnout jim podprsenky, které jsou přizpůsobeny modernímu stylu života. Už žádná diskriminace žen s větším poprsím!
Novinkami ve světe prádla jsou: podprsenky bez ramínek, ozdobné proužky, sportovní trendy - pro každý typ postavy, dostupnost až do velikosti H nebo I, u některých modelů dokonce až do M.

Představujeme 5 typů podprsenek s velkým potenciálem - přesvědčte se sama!

1. Mánie proužků

První model podprsenky s tenkými proužky (anglicky straps) lemujícími dekolt představila slavná holandská módní návrhářka Marlies Dekkers.
Od té doby se všichni výrobci předhání v navržení co nejvyjímečnějšího modelu. Proužky mají především dekorativní účel. Nezdobí jen podprsenky, ale také kalhotky. Dodávají prádlu decentní „boudoir" rysy. U většiny modelů se dají proužky odepnout, takže se můžete rozhodnout podle toho, co máte v plánu na sebe obléknout, zda je použijete či nikoli. Často vynikají jen jako kontrastní lemování, které má zvýraznit okraje a střihové elementy prádla.
Zjistěte, jak svůdně vypadají „strapsy" lehce vykukující pod rozepnutou halenkou.
Obměnou sexy proužků jsou zdvojená ramínka. Ta mají především praktickou hodnotu, lepší držení poprsí, ale i vystavená pozornosti pod poloprůsvitnou látkou, dodají na pikantnosti celé stylizaci.

AmareloOnyxNatiEvita

2. Smyslné dekorace

Zaručeně nejzajímavější trend. Krajka nebo tyl se nemusí nacházet jen na košíčcích. Teď zdůrazňují celý dekolt. Podprsenka se mění v top, který končí až u krku. Látka zahalující ňadra je ozdobena mistrovskou výšivkou, tu a tam obohacenou o drobnou perličku nebo zirkonek. Vysněná forma pro speciální příležitosti. Společně s večerní róbou vytvoří efekt smyslnosti bez odhalování těla. Jestliže Vám padla do oka varianta zahalení dekoltu, jistě nepohrdnete podprsenkou, která podobným stylem zaujme i v zadní části. Zajímavý je například sportovní typ podprsenky, tzv. boxerka. Má většinou zadní část krajkovou a tvoří tak opravdu smyslný detail.

HipnoticMistiqueHematiteOlivia

3. Žádná ramínka

Pokud Vás už vytáčí neustálé upravování padajících ramínek v nejmíň vhodnou chvíli, máme pro Vás dobré zprávy. Objevil se model bez nich. Má speciální anglický název Strapless a perfektně drží poprsí na správném místě.
„Strapless" se vybírá jinak než tradiční, každodenní podprsenka. Obvod by měl být menší (více stahovat), aby se podprsenka nepřesouvala a nepřetáčela. A to je velmi důležité, protože tíha ňader spočívá právě na něm. A proto přichází novátorský střih - vyšší/širší obvod a hlubší košíček.
V takovém modelu vypadáme štíhlejší, takže může snadno konkurovat polokorzetu nebo stahovacímu prádlu. Termicky formované košíčky pevně drží prsa a vnitřní push-up výztuha je hrne dopředu.
Nepostradatelný kousek v případě, že si chceme obléknout outfit s hlubokým výstřihem nebo s odhalenými rameny.
A to nejdůležitější! Strapless modely jsou funkční i ve velikosti I.

Krisline StellaHenderson Ladies RaffAgio DB 9192Agio DB 9132

4. Sportovní CHIC!

Protože pohodlí je pro nás důležité, výrobci vypustili vlaštovky podprsenek, které mají speciální technologické provedení. Jsou vyrobeny z látek, které se už osvědčily u sportovního, funkčního oblečení.
Takový původ má například „Spacer", čili distanční tkanina (spacer fabric). Výrobek prodyšný, odvádějící vlhkost, měkký, příjemný na dotek a navíc ultralehký. Termicky formované košíčky drží svůj tvar a přiléhají k ňadrům jako druhá kůže. Dalším trumfem je, že po vyprání schne během několika minut!
Podprsenky inspirované sportovním stylem jsou i barevné, mají kontrastní lemování, aplikace a výšivky. Ale jsou umístěny spíše v méně viditelných místech. Často jsou to modely bez kostic s předním zapínáním mezi košíčky, se zkříženými ramínky.

Kinga SabineDalia AnnaKrisline charmGwinner Hana

5. (NE)nudný NUDE

Hladké, tělové podprsenky jsou ideální pod lehce průsvitné, bílé nebo tenké oblečení. Protože pod ním nejsou vidět.
Avšak ženám se už béžový basic trochu okoukal. Touží po tom, aby i ta nejjednodušší podprsenka měla svůj individuální charakter.
Našel se způsob, jak na to! Podprsenka s plochými krajkami a 3D potisky, které skvěle imitují tradiční zdobení, bez újmy na funkčnosti. Poskrovnu je také měkkých kousků z jemných materiálů s ženským nábojem a charakterem.

Jasmine AidaGorsenia SalmaKinga MargotKrisline Stella