Ubytování, dovolená

zpět

Dovolená a ubytování jdou ruku v ruce. Aby byla dovolená kvalitní, je důležité kvalitní ubytování. Toužíte-li po příjemné dovolené a kvalitním ubytování, vyberte si některé z firem v této části katalogu.


  • Rafting - Cestovní kancelář SMART travel nabízí dovolenou podle Vašich představ. Do široké škály našich nabídek patří zejména aktivní dovolené. Na léto si můžete vybrat cyklistické zájezdy a zájezdy na in-line brusle. Dále je velice oblíbený rafting. Zimní dovolenou můžete strávit v Alpách na lyžích, nebo na snowboardu. Zajímavou nabídkou jsou Wellness zájezdy, kdy se kombinuje relaxace a aktivní prožitek z dovolené.
  • Jelínkova Vila - kvalitní restaurace ve Velkém Meziříčí .
  • Pro kolektivy i jednotlivce pořádáme skupinové a školní zájezdy do Švýcarska, Rakouska, Itálie, Francie, Slovenska, Slovinska a Chorvatska. Připravujeme a organizujeme zájezdy pro školy do celé Evropy, včetně zkušených průvodců.
  • Squash Centrum Výsluní je především: squash, ubytování , fitness, wallyball, sauna, regenerace. To vše Vás čeká v Pelhřimově na Vysočině. Přijeďte k nám posílit své zdraví nebo si jen odpočinout od každodenního shonu a obdivovat krásy Vysočiny. Příjemné ubytování je pro Vás vždy připravené!
  • Ubytování Mikulov Ubytování v Apartmánu Lípa v Mikulově.
  • Luxusní ubytování na Vysočině ve Squash Centru Výsluní v Pelhřimově je vizitkou příjemného ubytování v malebném regionu Vysočina. Zároveň můžete zlepšit svou kondici a zdraví v našem fitness, zahrát si squash nebo wallyball a zregenerovat se v sauně nebo při masáži. Ubytování na Vysočině poskytuje kulturní, sportovní a turistické zážitky.
  • Nabízíme ubytování v Pelhřimově - Squash Centrum Výsluní. Dále můžete zlepšit své zdraví v našem fitness, zahrát si squash nebo wallyball a obnovit síly v sauně nebo při masáži. Od nás máte na dosah všechny krásy Pelhřimovska a celé Vysočiny.
  • Hledáte ubytování v Čechách pro letní rodinnou dovolenou, ale nevíte na koho se obrátit? Na stránkách www.region-tour.cz si vybere opravdu každý! Dovolená v Čechách to je jedinečná příroda, historické památky a nezapomenutelné zážitky!
  • Zájezdy a ubytování v městečku Podhájska ve známých Slovenských lázních. Zajišťujeme jak samotné ubytování, tak kompletní zájezdy včetně dopravy. Využijte naše příjemné lázeňské pobyty!