vypnout

Jak správně sladit kalhotky a podprsenku?

Toť otázka. Opět záleží na vkusu. Existují ženy, ale nutno podotknout že moc jich není, které by z domu nevyšly za předpokladu, že nemají sladěny kalhotky a podprsenku. Ať už barevně, nebo podle materiálu. K hladké podprsence musejí mít hladké kalhotky, k černým kalhotkám jedině černou podprsenku. Daleko větší množství je ale těch, kterým na sto procentní sladěnosti až tak nezáleží. Sladěné kalhotky a podprsenku si vezmou spíše při určitých příležitostech jakými jsou například různé společenské události, či rande.

Není prostě nikde psáno, jak je to správně se sladěností spodního prádla. Pokud budete mít například na sobě bílé kalhoty a tričko tmavší barvy, nebude jistě tou nejlepší volbou použít černé kalhotky a černou podprsenku. Pod bílými kalhotami bude černá barva prostě prosvítat, černá podprsenka je v tomto případě samozřejmě v pořádku.

A teď si představme opačnou situaci. Černé kalhoty a bílý top. Pod bílé tričko se jistě bude lépe hodit bílá nebo tělová podprsenka. Proto je v tomto případě lepší spodní prádlo zkombinovat podle potřeby.

Prohlédněte si i naši další nabídku spodního prádla.