vypnout

Způsoby a ceny doručení

Česká pošta

Balík Na poštu

Poštovné je v případě platby předem 78 Kč, v případě platby na dobírku 117 Kč.

Balík na poštu (logo)Bude doručen přímo na jednu z 2 600 pošt, kterou si sami vyberete. Vyzvednete si ho, kdy se to hodí Vám. Díky SMS a e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude čekat.

Proč je Balík Na poštu tak výhodný? Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, až kdy se to hodí Vám (do 7 dnů od uložení). Sami si jednoduše vyberete poštu, na kterou má být balík dodán. Česká pošta Vás informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS a e-mailu již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty.

On-line sledování balíku České pošty

Bližší informace na webu České pošty v sekci Služby pro příjemce a adresáty.

Balík Do ruky

Balík do ruky (logo)Poštovné je v případě platby předem 88 Kč, v případě platby na dobírku 127 Kč.

Přijede za Vámi, kam budete chtít. Předem se o tom dozvíte díky SMS a e-mailu.

Proč je Balík Do ruky tak výhodný? Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu. Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS a e-mailu již v den podání. Ve vybraných lokalitách Česká pošta nabízí volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí poštovní doručovatel. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty.

On-line sledování balíku České pošty

V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště.