vypnout

Dámské bavlněné kalhotky

Hledáte kvalitu a pohodlí? Jste náročná na výběr dámských kalhotek? Pro náročné zákaznice jsou tu dobou ověřené dámské bavlněné kalhotky.

Bavlna je značkou kvality a maximálního komfortu. To je asi hlavní důvod proč je bavlna stará jak lidstvo samo. Poprvé byla bavlna použita před 12 000 lety starými Egypťany, kteří začali získávat bavlnu z plodů keře bavlníku. Od té doby je nejoblíbenějším a nejpoužívanějším materiálem v oděvním průmyslu.

Jelikož se jedná od kvalitní, měkký a hebký materiál, který je za horkého počasí prodyšný a saje pot, je z bavlny šito dámské i pánské spodní prádlo.

Dámské bavlněné kalhotky se vyskytují v mnoha variantách střihů. Oblíbené klasické kalhotky, bokovky, sexy tanga, svůdné brazilky, sportovní kalhotky s nohavičkou, kalhotky s vyšším pasem pro straší dámy a mnoho dalších.

Bavlněné kalhotky jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Pro mladší jsou vyráběny v mnoha barevných kombinacích a s různými potisky a pro ženy v pokročilém věku jsou šity ve standardním provedení bílé, černé či tělové barvy. Ale jestli jste žena v pokročilém věku a stále se cítíte být mladá, i pro Vás se šijí dámské bavlněné kalhotky v ohromné škále barev.

Sdílet
Vyberte si další kalhotky